„Netbid GmbH“. Bendradarbiavimas. Vengrijos geležinkelio įmonė „GYSEV Zrt.“ („Raaber Bahn“) ir „NetBid GmbH Austria“ Budapešte sudarė išsamaus bendradarbiavimo susitarimą

 Šis bendradarbiavimas visų pirma pagrįstas užsakomuoju naudotų keleivinių vagonų ir automotrisių perpardavimu GYSEV iš dalies keičiant savo geležinkelių transporto priemonių parką. „Laikydamosi šio bendro požiūrio, dvi įmonės stiprina profesionalios tarptautinės perpardavimo paslaugos sampratą, pavyzdžiui, kurdamos naujas rinkas užtikrindamos glaudų prekybos delegacijų ir už prekybą atsakingų ministrų bendradarbiavimą“, – pažymėjo „NetBid GmbH“ vykdantysis direktorius Andreas Weinberger. „Paslaugos, kurias teikia „NetBid“, ir pastangos ekonomiškai modernizuoti mūsų geležinkelių transporto priemonių parką sukuria idealias sąlygas perduoti perpardavimo pareigas išorės paslaugų teikėjui. Bendradarbiaudami, tikimės pasiūlyti viliojančių naujų galimybių tarptautinėms geležinkelio įmonėms, norinčioms už prieinamą kainą pagerinti savo standartus“, – pareiškė „GYSEV Zrt.“ generalinis direktorius Szilárd Kövesdi ir jo pavaduotojas Csaba UNGVÁRI.

GYSEV Zrt (http://www.gysev.hu)

„Raaberbahn“, arba GySEV, – tai Austrijos ir Vengrijos geležinkelio įmonė, įsikūrusi Šoprone, Vengrijoje. Tai bendroji įmonė, kurią valdo Vengrijos (65,7 %) ir Austrijos (28,2 %) valstybės bei STRABAG SE (6,1 %). Vengrijoje ji vadinama „Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút“ (GySEV), o vokiečių kalba ji buvo vadinta „Raab-Oedenburg-Ebenfurther Eisenbahn“ (ROeEE), kol 2008 m. buvo pervadinta „Raaberbahn“.

NetBid AG; NetBid GmbH (http://www.netbid.com)

„NetBid AG“ – tai pramoninės įrangos aukcionus rengianti įmonė, įsikūrusi Hamburgo mieste ir turinti biurus Bavarijoje bei Badene-Viurtemberge, taip pat keturis tarptautinius biurus, veikiančius Austrijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Čekijoje, Šveicarijoje, Vengrijoje, Slovėnijoje ir Pietų Korėjoje. „NetBid“, įsteigta kaip įmonių grupė, kurios pagrindas – „NetBid Industrie-Auktionen AG“ – buvo sukurtas 1999 metais, yra atsakinga už tarptautinį kilnojamojo turto vertinimų rengimą, taip pat už transporto priemonių, mašinų ir sistemų perpardavimą interneto aukcionuose, tradiciniuose aukcionuose ir (arba) tiesiogiai.

Parašykite komentarą