Jungiant pensijų fondų valdymo sistemas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, „Luminor“ bendradarbiaus su „FA Solutions“  

Trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalyse „Luminor“ pasirinko bendradarbiauti su „debesų“ portfelių valdymo platforma „FA Solutions“. Šis sprendimas palengvins „Luminor“ pensijų fondų tarpvalstybines operacijas ir sujungs daugiašales sistemas į vieną platformą.

 „Kadangi „Luminor“ įkurtas sujungus du bankus Baltijos šalyse, siekėme patobulinti savo IT architektūrą taip, kad ji atitiktų mūsų tarpvalstybinį verslo modelį“, – teigia „Luminor“  turto valdymo ir pensijų skyriaus vadovas Rasmus Pikkani. „FA Solutions“ teikia debesų pagrindu sukurtą portfelio valdymo platformą, kuri automatizuoja ir centralizuoja operacinius procesus į vieną lengvai naudojamą sistemą. „FA“ platforma, pagal nustatytus kriterijus automatiškai apdoroja reikiamus duomenis,  bei viename dokumente pateikia rezultatus bei įžvalgas, kurios paremtos pasirinktais parametrais. „FA Solutions“ debesų platforma siūlo techninį sprendimą, įprastai valdomą iš kelių skirtingų vietų, tuo metu mums susitelkiant į tai, kad klientams būtų teikiamos geriausios paslaugos“, – aiškina R. Pikkani.

„FA“ komanda pasižymi platformos lankstumu ir noru įsiklausyti bei suprasti, tad glaudžiai bendradarbiaudami sukūrėme operacijas ir funkcijas, atitinkančias mūsų poreikius“, – teigia jis.

„Luminor“ yra vienas pirmaujančių ir į ateitį orientuotų žaidėjų rinkoje, tad esame pasiruošę kartu spręsti tarpvalstybinio verslo modelio iššūkius“, – teigia „FA Solutions“ valdybos pirmininkas Hannes Helenius. „Bendradarbiavimas su „Luminor“ diegiant „FA“ platformą leido mums pagilinti savo žinias visame Pabaltijo regione. Tai buvo abipusis mokymasis, tad galime džiaugtis sklandžiu procesu kiekvienoje šalyje, atsižvelgiant į verslo dydį ir apimtį“, – teigia H. Helenius.

„Luminor“ yra šiuolaikinis naujos kartos bankas ir finansinių paslaugų teikėjas, derinantis tarptautines žinias su vietine patirtimi. Taip pat tai yra didžiausias vietinis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse, kurio centrinė būstinė įsikūrusi Estijoje, o filialai – Lietuvoje ir Latvijoje. 

„FA Solutions“ yra didžiausias Šiaurės Europos šalių programinės įrangos tiekėjas turto ir fondų valdytojams, šeimos biurams ir bankams, padedantis jiems valdyti klientų turtą visame pasaulyje. Debesų pagrindu sukurtas portfelių valdymo sprendimas automatizuoja ir centralizuoja platų veiklos spektrą į vieną lengvai naudojamą „FA“ platformą. „FA Solutions“ neseniai atidarė naują biurą Latvijoje, siūlydami savo klientams „fintech“ konsultantus ir inžineriją visame pasaulyje. Įmonė taip pat turi biurus Suomijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Ji aptarnauja daugiau nei 70 didžiausių bankų, nepriklausomų turto valdytojų ir institucinių investuotojų 15-oje skirtingų šalių.

Parašykite komentarą