LVŽS saugos žmonių sveikatą: pergalė rinkimuose nėra svarbiau už žmonių gyvybes

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) informuoja, jog šiemet nevykdys aktyvios agitacijos, neorganizuos renginių, susibūrimų, sąjungos agitatoriai nevaikščios pas žmones į namus. Toks sprendimas priimtas vertinant COVID-19  grėsmes ir siekiant apsaugoti žmones. Pasak LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio, LVŽS į rinkimų agitaciją pandemijos metu žiūri atsakingai.   

 „Rinkimų agitacija pandemijos sąlygomis nieko verta, jeigu negalvojama apie žmonių sveikatą ir gyvybes. Rinkimai ir pergalė juose neturi būti svarbiau už tai. Todėl nusprendėme, kad rinkimų agitaciją vykdysime pasyviai. Dalyvausime ir programą pristatinėsime tik ten, kur savivaldybės ar kiti organizatoriai vykdys jau suplanuotus renginius ir mums leis dalyvauti. Patys masinių renginių ir susitikimų neorganizuosime, nevaikščiosime į namus pas gyventojus. Mums prioritetas yra jų saugumas, o ne rinkimai, “– sako R. Karbauskis.  

LVŽS pirmininkas taip pat pažymi, kad partijoms sėkmę turi lemti ne agitacija ir ne skambūs žodžiai,  o padaryti ir daromi darbai.

„Mūsų, valdančiosios partijos atveju, žmonės mato padarytus darbus, puikiai suvaldytą krizinę situaciją ekonomikoje, sėkmę kovojant su COVID-19 pasekmėmis. Norintys, kad valdžia liktų jautri žmonių poreikiams, balsuos už LVŽS. O norintys, kad, pavyzdžiui, būtų dekriminalizuotas narkotikų platinimas ar panaikintas draudimas alkoholio reklamai, galės rinktis liberalias partijas, kurių rinkimuose yra labai daug, nuo Krikščionių demokratų-Tėvynės sąjungos (konservatorių) iki Laisvės sąjungos“,  – teigia R. Karbauskis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *