Seimo nario Algirdo Butkevičiaus pranešimas: „Mano vadovaujama Vyriausybė nepriėmė jokių su „Auskos“ pardavimu susijusių sprendimų“

2020 m. rugpjūčio 11 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo narys, 2012–2016 m. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius kategoriškai neigia Palangos m. savivaldybės mero Šarūno Vaitkaus paskleistą informaciją, kad neva poilsio namus „Auska“ Turto bankui privatizuoti 2016 metais perdavė ankstesnė Vyriausybė.

„Mano vadovaujama Vyriausybė nepriėmė jokių su „Auskos“ pardavimu susijusių sprendimų – nei dėl „Auskosׅ“ perdavimo Turto bankui, nei dėl įtraukimo į parduodamų objektų sąrašą. Iš tiesų „Auska“ Valstybės turto fondui (dabartiniam Turto bankui) perduota valdyti dar 2012 metais, o į parduodamų objektų sąrašą įtraukta 2019 m. liepos 10 d. Vyriausybės nutarimu, kuris šių metų sausio 15 d. buvo patobulintas, iš parduodamų objektų sąrašo išbraukiant prie poilsio namų esantį 21,8992 ha žemės sklypą.“

Tikrovės neatitinkančią informaciją Palangos m. savivaldybės meras Š. Vaitkus paskleidė š. m. rugpjūčio 10 d. „Balticum“ televizijos laidoje „Kasdieniai rūpesčiai“, kurioje buvo aptariama poilsio namų „Auska“ privatizavimo tema.

Seimo narys A. Butkevičius ragina kolegas politikus neskleisti nepatikrintų žinių ir neklaidinti visuomenės.

Remdamasis Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo 44 straipsnio nuostatomis, Seimo narys kreipėsi į „Balticum“ televiziją ir pareikalavo tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo.

Parašykite komentarą