PC „BIG Vilnius“ gavo tarptautinį COVID-19 saugumo sertifikatą

Prekybos centras „BIG Vilnius“ įgijo tarptautinį „COVID-19 compliant“ saugumo sertifikatą už puikų pasirengimą suvaldyti rizikas, susijusias su COVID-19 viruso plitimu. Šis tarptautinių ekspertų sertifikatas išduodamas tik prekybos centrams, kurie laikosi visų sveikatos priežiūros institucijų reikalavimų ir pandemijos sąlygomis veikia pagal aukščiausius tarptautinius saugos standartus, turi krizių valdymo planą.

„Visos pandemijos metu tobulinome iki šiol taikytas saugos priemones bei kėlėme higienos standartus. Džiaugiamės, kad mūsų dedamos pastangos buvo taip aukštai įvertintos. Ir toliau darysime viską, kad mūsų prekybos centras atitiktų pasaulinius saugumo standartus, bei atsakingai tęsime savo veiklą pirmenybę teikdami darbuotojų ir lankytojų švietimui bei skatinimui laikytis prevencinių priemonių“, – sako PC „BIG Vilnius“ valdytoja Rimantė Merkevičiūtė.

Tarptautinės sertifikavimo įmonės „SAFE Shopping Centers“ atliekamo audito metu vertinamas prekybos centro erdvių saugumas klientams ir darbuotojams, prie įėjimų esančių dezinfekcinių priemonių tiekimo užtikrinimas, ypač liečiamų paviršių higienos ir švaros palaikymas, reikalavimai valymo bendrovei bei aktyvi administracijos komunikacija ir bendradarbiavimas su prekybos centro nuomininkais bei kiti prekybos centro veiklos pasaulinės pandemijos metu aspektai.

Prekybos centro „BIG Vilnius“ administracija ekspertų buvo įvertinta už aktyvų klientų skatinimą laikytis prevencijos, už nuomininkų informavimą apie teisės aktų pasikeitimus, už socialinio atstumo laikymosi užtikrinimą bei itin griežtą higienos sąlygų laikymąsi: reguliarių patalpų vėdinimą ir dezinfekavimą, aiškų saugių atstumų sužymėjimą centro lankytojams bei nuolatinę komunikaciją ir bendradarbiavimą su prekybos centro nuomininkais.

„BIG Vilnius“ yra trečiasis profesionaliam turto valdytojui „Newsec“ priklausantis prekybos centras, gavęs „COVID-19 compliant“ saugumo sertifikatą. Numatoma, kad sertifikatas galios vienerius metus, o šiuo laikotarpiu prekybos centras įsipareigos ir toliau laikytis aukščiausių saugos standartų, taikant ir skatinant prevencines priemones, bei atsižvelgs į naujas saugumo rekomendacijas. „SAFE Shopping Centers“ yra Švedijoje, Geteborgo mieste, įsikūrusi tarptautinė sertifikavimo ir konsultavimo įmonė.

Parašykite komentarą