Ypač galingų, pirmųjų Lietuvoje tarptautinio IONITY tinklo elektromobilių įkrovos stotelių pristatymas

Populiarių automobilių gamintojų „BMW Group“, „Mercedes Benz“, „Ford Motor Company“ ir „Volkswagen Group“ kartu su „Audi“ ir „Porche“ iniciatyva Europoje diegiamas ypač galingas elektromobilių įkrovimo stotelių „Ionity“ tinklas pagaliau pradeda veikti Lietuvoje.

Pirmoji tarptautinio „Ionity“ tinklo stotelė rugsėjo 3 dieną atidaroma „Circle K Garliava“ degalinėje (Baltijos g. 1, Mastaičių k., Kauno r.).

Nors Lietuvoje elektra varomų automobilių jau yra apie 2 tūkst., jiems skirtų įkrovos taškų tinklas plėtotas neieškant galimybių integruoti naują degalų rūšį į jau esančią vairuotojų aptarnavimo infrastruktūrą, galingumas yra gerokai mažesnis nei „Ionity“. Tad ar naujos elektromobilių įkrovimo stotelės žymi lūžį tradicinėje mažmeninėje degalų prekybos rinkoje? Kur išsidėstys „Ionity“ stotelių tinklas? Per kiek laiko bus įkrauti skirtingų galių automobiliai bei kaip tai pakeis elektromobilių savininkų mobilumą?

Šiuos ir kitus klausimus elektromobilių įkrovimo stotelių „Ionity“ pristatyme ir demonstracijoje aptars:

  • Skirmantas Mačiukas, „Circle K Lietuva“ vadovas;
  • Jan Haugen Ihle, „Ionity“ vadovas Šiaurės Europai.

Gyvai „Ionity“ įkrovimo galimybės bus pademonstruotos su pirmuoju istorijoje „Porsche“ elektromobiliu „Taycan“, galingu ir itin efektyviu „Audi e-tron“ bei BMW i3 elektromobiliais.  

Maloniai prašome apie savo norą dalyvauti pranešti el. paštu ernesta@ideaprima.lt arba telefonu +370 695 83517. 

Dalyvaujantiems pristatyme visomis saugumo priemonėmis bus pasirūpinta.

Parašykite komentarą