Prie Vilniaus Vakarinio aplinkkelio atidaryta naujausia „Rimi“

Šiandien sostinėje, sparčiausiai besiplečiančioje miesto dalyje, netoli Vakarinio sostinės aplinkkelio, atidaryta naujausia mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvė. Daugiau nei 2800 kv. metrų ploto prekybos centras, kuriame „Rimi“ užima didžiąją dalį – daugiau kaip 2300 kv. metrų – nuomojamų patalpų, duris atvėrė centrinėje Pašilaičių mikrorajono dalyje. Šalia jo nutiesta Gileikių gatvė, įrengta šviesoforais reguliuojama sankryža. Šiuos kokybiškesnius infrastruktūros sprendinius paskatinusi naujausia „Rimi“ yra antroji tinklo hypermarketformato parduotuvė Pašilaičių gyvenamajame rajone ir jau 36-a šio formato parduotuvė visame „Rimi“ tinkle. Joje įdiegti naujausi hypermarket sprendimai, išbandyti praėjusiais metais atnaujintuose didžiausiuose šio formato prekybos centruose Vilniaus mieste. Į parduotuvės įrengimą „Rimi Lietuva“ investavo 1,2 mln. eurų.

Prie prekybos centro – nauja gatvė ir reguliuojama sankryža  

„Užbaigus trečiąjį Vakarinio aplinkkelio etapą ir sujungus jį su magistraliniu keliu A2 Vilnius–Panevėžys, Pašilaičių ir greta jų išsidėsčiusių rajonų gyventojai, norėdami apsiperkant rinktis iš platesnio prekių asortimento, iki šiandien turėjo keliauti į prekybos centrus Ukmergės gatvėje. Logistiškai tai nebuvo patogu – tekdavo nemažai laiko praleisti transporto spūstyse, naudotis ribotą parkavimo vietų skaičių turinčiomis automobilių stovėjimo aikštelėmis. Naujoji mūsų tinklo parduotuvė padės išvengti visų  šių nepatogumų – prekybos centras lengvai pasiekiamas tiek iš Vakarinio aplinkkelio, tiek iš Pašilaičių ar šalia esančių Justiniškių, Perkūnkiemio, Gineitiškių ir Tarandės. Erdvioje, daugiau kaip 100 lankytojų automobilius talpinančioje aikštelėje šalia šio prekybos centro įdiegta parkavimo kontrolės sistema užtikrins maksimalų komfortą automobiliais atvyksiantiems prekybos centro svečiams“, – sako „Rimi Lietuva“ Nekilnojamojo turto skyriaus vadovas Mindaugas Žilinskas.  

Pasak jo, iš skirtingų kaimyninių rajonų atvykstančių pirkėjų patogumui pastato nuomotojas pasirūpino naujų Grigalaukio ir Gileikių gatvių atkarpų nutiesimu, šviesoforais reguliuojamos sankryžos Pavilnionių gatvėje įrengimu bei Dociškių gatvės jungtimi su Gileikių gatve. Vien į miesto infrastruktūros sprendinius šalia naujojo prekybos centro nuomotojas investavo daugiau kaip 1,3 mln. eurų. „Siekdami išvengti kamščių, dalis vakarinių sostinės mikrorajonų gyventojų kelionėms į darbą ir atgal į namus naudojasi Vakariniu aplinkkeliu. Dabar, išvykdami iš namų ar į juos grįždami, jie galės pakeliui sustoti ir apsipirkti prekybos centre, siūlančiame platų prekių, ypač šviežio maisto, pasirinkimą. Mažesnių, dienos, pirkinių ar tiesiog užkandžių aplinkinių namų gyventojai parduotuvę galės patogiai pasiekti ir pėstute“, – sako Mindaugas Žilinskas.

Platesnis šviežio maisto prekių asortimentas  

Ties Pavilnionių ir naująja Gineitiškių gatve atidarytoje „Rimi“ pirkėjai ras daug platesnį nei iki šiol miegamuosiuose rajonuose įrengtose parduotuvėse siūlomą šviežių maisto prekių pasirinkimą. „Šviežių prekių skyrius šioje parduotuvėje išdėstytas kaip maisto alėja, kurią įrengėme atnaujintose didžiausiose tinklo parduotuvėse, tokiose, kaip prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ ar Šiaurės miestelyje“, – sako „Rimi Lietuva“ Nekilnojamojo turto skyriaus vadovas. Pirkėjai čia galės vienoje vietoje išsirinkti šviežių prekių jų namams, įsigyti prekybos tinklo konditerių ir kulinarų jau paruoštų produktų bei patys susidėlioti norimus pietus ar vakarienę parduotuvėje įrengtuose salotų ir sušių baruose. 

Naujausioje „Rimi“ įgyvendintas ir visiškai naujas sprendimas – apjungti konditerijos skyrius ir kepykla. Organizuodami šventę ar rinkdamiesi saldėsį kasdieniam stalui, aplinkinių rajonų gyventojai galės visą saldų asortimentą matyti bei įvertinti vienoje vietoje. Šalia „Rimi“ tinklo konditerių ir kepėjų produkcijos, kurią per pastaruosius metus išplėtė ir papildė nauji gaminiai – nuo tradicinių lietuviškų iki klasikinių prancūziškų, pirkėjai taip pat ras ir prekybos tinklo tiekėjų prekių. 

Besiruošiantys šventei jai bei kasdien reikiamų prekių galės įsigyti ir iš kitų šio prekybos centro nuomininkų – salone „Gėlės“, „Vynotekoje“, krautuvėlėje „Dvaro mėsa“. Tarp prekybos centro nuomininkų taip pat – greito maisto užkandinė „Chicken House“, „Raktinė“, „Gintarinė vaistinė“. Šiuos nuomininkus sujungęs „Rimi“ – ketvirtasis šiais metais atidarytas tinklo prekybos centras. Iki metų pabaigos „Rimi“ tinklą papildys dar šešios naujos, o iki 2023-iųjų pabaigos jį sudarys 100-as parduotuvių visoje Lietuvoje.

Parašykite komentarą