KTU mokslo metų startas – su sportu, muzika, žvaigždėmis ir pakilia nuotaika

Kauno technologijos universitetas (KTU) tęsia tradiciją svetingai pasitikti mokslo metus pradedančius studentus ir startui jiems pasiūlyti renginių maratoną. Rugsėjo 1–9 dienomis studentus kviečia įvadinė studijų savaitė „Creating moments“, kurios programoje – susitikimai, piknikai, koncertai ir, žinoma, pirmakursių krikštynos.

Šventės organizatoriai – KTU Studentų atstovybė (KTU SA) studentams žada staigmenų, tarp kurių – pokalbiai su socialinių tinklų žvaigždėmis ir patarimai iš pirmų lūpų.

Tarp renginių – ir „Kitokie pasikalbėjimai“ su Ryčiu Zemkausku, kuris kalbins Algį Kriščiūną ir Jurgą Baltrukonytę, KTU pučiamųjų grupės „The Brass Bees“ koncertas.

„Pirmą kartą įvadinėje savaitėje sudalyvavau, kai pradėjau savo kelią KTU. Tuo metu labiausiai įsiminė organizacijų mugė. Pamenu, jog žavėjausi bendruomenės susibūrimu ir emocijomis, kurias kūrė visi kartu. Gera būti to dalimi!“ – prisimena KTU SA prezidentė Kristė Skaudaitė.

Spalvotų krikštynų metu – pirmieji iššūkiai universitete

Kokia mokslo metų pradžia be smagių krikštynų? KTU įvadinės savaitės organizatoriai šiemet žada itin nuotaikingas ir spalvotas „Creating Moments: Colour Run“ pirmakursių krikštynas. Prieš kelerius metus gimė iniciatyva pirmakursių krikštynas universitete švęsti spalvingu bėgimu. Pirmakursiams pateikiami pirmieji iššūkiai – kliūtys, kurių metu pilami spalvoti milteliai.

„Šią tradiciją tęsiame ir toliau – „Colour Run” bėgimas nuspalvins KTU Studentų miestelį. Svarbiausia šio bėgimo mintis yra sukurti smagias akimirkas naujiesiems studentams bei priimti juos į mūsų didelę vieningą KTU bendruomenę“, – sako KTU SA prezidentė.

Jei anksčiau krikštynos buvo tikras išbandymas pirmakursiams, pastaraisiais metais krikštynų tradicija iš pagrindų pasikeitė – šiandien šis renginys yra smagus suvienijantis būdas kartu atšvęsti studijų pradžią.

„Šiuolaikiškos Universiteto krikštynos – tai turiningas bei vertingas laikas susipažinti“, – šypsosi ji.

Įvadinė savaitė – tai pirmasis naujųjų mokslo metų renginys, suburiantis įsitraukti visą akademinę bendruomenę. Naujiesiems pirmo kurso studentams šis renginys yra galimybė pažinti universitetą, užmegzti pirmuosius ryšius bei sužinoti, kur studentai norės save realizuoti.

Festivalis atvirame ore

Aktyviai dalyvaudami mokslo metų pradžios šventėje KTU pirmakursiai ne tik gerai praleis laiką, bet ir įgis pirmąją savo „minkštuosius“ įgūdžius įrodančią kompetenciją, kuri bus užfiksuota „Badge Wallet“ sistemoje. KTU yra vienintelė aukštoji mokykla nuo 2016 metų naudojanti „BadgeCraft“ skaitmeninius ženkliukus – inovatyvų skaitmenizuotą būdą neformalaus mokymosi ir ugdymo pripažinimui.

Publikai bus paruoštos skirtingos zonos, kuriose kiekvienas galės pasirinkti pramogas pagal savo norus. Šventės dalyvius pradžiugins ne tik gyvo garso koncertas, bet ir KTU SA paruoštas šviesų tunelis. Aktyviai laiką praleisti bus galima ir „Lazertage“, ir ant laipiojimo sienos, o atgauti jėgas po šių veiklų bus kviečiama „chill“ zonoje, mėgaujantis maistu ir iš maisto vagonėlių – „food truck‘ų“.

„Toks startas padeda įdomiau ir „studentiškiau” pradėti mokslo metus. Programoje bus galima susipažinti su bendrabučių bei fakultetų kultūromis, kitaip pažvelgti į Kauno miestą, susitikti su studentiškomis organizacijomis, išgirsti įkvepiančias žmonių istorijas“, – sako K. Skaudaitė.

Įvadinės savaitės metu KTU pirmakursiai turės ir progą daugiau sužinoti apie universiteto teikiamas savirealizacijos galimybes: studentų organizacijas (UNITed), meno kolektyvus (INSPIRed), sporto veiklas (ACTIVATed), talentų akademiją (GIFTed), specializuotą program (SKILLed FinTech), mentorystės programą (GUIDed) ir karjeros kompetencijų ugdymo programą (WANTed).

Visa programą galima rasti čia:https://bit.ly/3jDtErV

Parašykite komentarą